Startseite          Stellen          Anmeldung          Information          Arbeitgeber          FAQs          Sprachkursussen
Stellen
Kategorien
IT Telekom
Ingenieure
Gesundheitswesen
Logistik
Bauindustrie
Technik
Metallindustrie
Autoindustrie
Produktion
Landwirtschaft
Gastronomie
Lebensmittelbranche
Fleischindustrie
Lieber Kandidat/Liebe Kandidatin!

Auf dieser Seite finden Sie unsere aktuelle Stellenangebote. Wenn Sie auf „Registrierung” klicken, können Sie gleich online zur Arbeit melden.
Bitte, füllen Sie diese Formular aus, auch wenn Sie zur Zeit keine passende Arbeit in unserem Datenbank finden, nämlich wenn wir eine Arbeit finden, die Ihrer Interesse entsprechen, können wir mit Ihnen schnell und einfach die Kontakt aufnehmen.
Euromunka Kft. behandelt die Daten der registrierten Stellungsuchenden vertraulich.
Für weitere Informationen bitte lesen Sie unsere Datenschutzerklärung.

Die online Registrierung ist der einfachste und schnellste Weg für Sie, mit uns die Kontakt aufzunehmen!
Registrierung
 HEGESZTŐKET (TIG/AWI) KERESÜNK HOLLANDIÁBA 2340 EUR netto
Aufgaben
A FIZETÉS NETTÓBAN ÉRTENDŐ, 40 ÓRÁS MUNKAHETET FELTÉTELEZVE (AZ ADÓK, A SZÁLLÁS KÖLTSÉGE ÉS AZ EGÉSZSÉGBIZTOSÍTÁS LEVONÁSA UTÁN).

Hollandiai partnerünkhöz keresünk többéves szakmai tapasztalattal és jó angol nyelvtudással rendelkező AWI (TIG/WIG) hegesztőket.
Feladat: rozsdamentes acélcsövek, - lemezek (1-8 mm vastagság) hegesztése.
Anforderungen
- Műszaki rajz olvasási készség
- Tapasztalat röntgenes ellenőrzéssel való hegesztésben
- Tapasztalat rozsdamentes acéllal
- Hegesztési tapasztalat 141 AWI (GTAW)
- Angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány
- Érvényes minősítés előny
- Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
- Megfelelő motiváció
Angebot
- Hivatalos, bejelentett munkaviszony Hollandiában
- Fizetés: nettó 540 Euro hetente (adók, szállás, egészségbiztosítás díjának levonása után)
- Szálláson saját szoba biztosított
- Teljes munkaidő
- Túlórázás lehetséges
- Hosszabb távú munkalehetőség
- A megbízó holland cég intézi: bejelentés, egészségbiztosítás, munkaszerződés
- Nincs regisztrációs díj, sem egyéb rejtett költség!
Extra
2683
Sprachkenntnisse
angol - középhaladó
Kontakt

Sende diese Arbeit deinem/deiner Bekannte!
Name
E-Mail Addresse der/des Bekannten
info@euromunka.eu  Telefon: +36-1-206 8792  Ungarn - Bocskai str. 77-79. H-1113 Budapest
info@euromunka.eu  Telefon: + 36 84 950 023  Ungarn - Fö str. 174-176. 2. Etage, H-8600 Siófok
Postaddress: Euromunka Kft. Pf.: 265, H-8601 Siófok, Ungarn